Apple

Preču salīdzināšana (0)
STĀVVADU UN GUĻVADU NOMAIŅA

STĀVVADU UN GUĻVADU NOMAIŅA

0,00€

Apple

Uzņēmums "Ūdens Rīgai" IKDIENU veic šādus darbus. Mūsu pieredzējušie speciālisti labi apzinās, ka stāvvadu nomaiņa ir viens no sarežģītākajiem darbiem jo tā nav tikai «dzelžu» nomaiņa, bet individuāls darbs ar katru dzīvokļa īpašnieku. Esam gatavi veikt jebkuras sarežģītības inženiersistēmu remontdarbus, elastīgi pielāgojoties pasūtītāja vēlmē..

KANALIZĀCIJAS TĪRĪŠANA UN AIZSPROSTU LIKVIDĒ...

KANALIZĀCIJAS TĪRĪŠANA UN AIZSPROSTU LIKVIDĒ...

0,00€

Apple

Aizsprostu likvidēšanai tiek pielietoti dažādi instrumenti un iekārtas:Hidrodinamiskā iekārta , kas ar spēcīgu 150 Bar un 65 L/min. ūdens strūklu caursit aizsprostu un izskalo tā saturu arā.Mehāniskā motorspirāle ar dažādiem uzgaļiem, kura griežoties tiek ievadīta caurulē lai izvilktu, izurbtu, izzāģētu vai izspiestu aizsprostu, atkarībā no tā konsistences.R..

Guļvadu nomaiņa ēku pagrabos

Guļvadu nomaiņa ēku pagrabos

0,00€

Apple

Daudzi ēku apsaimniekotāji cīnās ar bieži plīstošām, effektīvi nenoizolētām caurulēm pagrabos. Arī stāvvadu noslēgšanas un drenāžas krāni ir ierūsējuši un nedarbojās. No kā izriet nozīmīgi naudas līdzekļu izdevumi, kas saistīti ar santehniķu avārijas izsaukumiem, cauruļu "lāpīšanu", siltumenerģijas un ūdens zudumiem. Mūsu uzņēmums piedāvā veikt guļvadu nomai..

Videoinspekcija

Videoinspekcija

0,00€

Apple

Lai noteiktu konkrētu cauruļvada bojājuma vietu un piemērotu nepieciešamo remonta veidu uzņēmuma "Ūdens Rīgai" speciālisti ieradīsies pie Jums un veiks caurules videoapsekošanu kā arī sniegs pārbaudes videoierakstu...

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Brand3
Brand4
Brand5
Brand7
Brand6
Brand
Brand1