Kanalizācijas tīrīšana

Vēlaties kvalitatīvi atrisināt problēmu ar kanalizāciju vai operatīvi novērst avārijas situāciju? Mēs esam zvana attālumā! Tālr. : 28787007

Lai nodrošinātu operatīvu Jūsu problēmas risinājumu SIA Ūdens Rīgai operators un avārijas brigāde ir gatavi pieņemt zvanu un izbraukt uz objektu 24 stundas diennaktī - bez brīvdienām. Mēs piedāvājam saviem klientiem drošu un kvalitatīvu radušās problēmas risinājumu. 

Kanalizācijas tīrīšana | Avārijas dienests 24/7 | Riga, Latvia


Kanalizācijas avārijas dienests veic aizdambējumu tīrīšanu dzīvokļos, privātmājās kā arī ārējos inženiertīklos.

Aizsprostu likvidēšanai tiek pielietoti dažādi instrumenti un iekārtas:

·      Hidrodinamiskā iekārta , kas ar spēcīgu 150 Bar un 65 L/min. ūdens strūklu caursit aizsprostu un izskalo tā saturu arā.

·      Mehāniskā motorspirāle ar dažādiem uzgaļiem, kura griežoties tiek ievadīta caurulē lai izvilktu, izurbtu, izzāģētu vai izspiestu aizsprostu, atkarībā no tā konsistences.

·      Rokas instrumenti un ierīces, tiek pielietoti izlietņu, podu, vannu un citu grūti aizsniedzamu vai trauslu santehnikas iekārtu aizsērējumu likvidēšanai.


 

Lietus ūdens noteku tīrīšana

Lietus kanalizācijas stāvvadi un guļvadi ēku iekšpusē, kā arī lietus notekcaurules to ārpusē mēdz aizsprostoties ar sakritušām lapām, zariem un citiem atkritumiem, kā rezūltātā var tikt appludināti dzīvokļi un citas nozīmīgas telpas. Mēs veicam šādu problēmu likvidēšanu ar mūsdienīgām iekārtām iespējami minimālā laikā.

 


Cauruļvadu skalošana ar augstspiediena iekārtu

Lai likvidētu dažādas nogūlsnes, tādas kā smiltis, taukus, koku lapas, korozijas, un citus apaugumus SIA Ūdens Rīgai speciālisti pielieto ūdens augstspiediena iekārtu, kura ar spēcīgu spiedienu un speciāla uzgaļa palīdzību notīra no cauruļu sieniņām visus nelabumus un izskalo tos arā. Šī tehnoloģija ļauj likvidēt aizsprostu, izskalot nogulsnes fekālās un lietus kanalizācijas caurulēs nebojājot tās. Kanalizācijas tīrīšana ar hidrodinamisko iekārtu ir draudzīga videi, jo tajā netiek pielietotas ķīmiskās vielas.

 
Profilaktiskā cauruļu skalošana

Būtiska nozīme ir arī profilaktiskai kanalizācijas un lietus ūdens noteku cauruļu skalošanai. Uzaugumi, nogūlsnes, sabirušas lapas un zari nerodās vienā acu mirklī, tie veidojās pakāpeniski, līdz caurules iekšējais izmērs paliek pārāk mazs, lai nepieciešamā apjomā vadītu cauri lietus ūdeni, kā arī sadzīves un fekālās kanalizācijas saturu. Tāpēc, lai nepieļautu nepatīkamu situāciju, iesakām padomāt par to laicīgi.


Videoinspekcija

Lai noteiktu konkrētu cauruļvada bojājuma vietu un piemērotu nepieciešamo remonta veidu, uzņēmuma SIA Ūdens Rīgai speciālisti ieradīsies pie Jums un veiks caurules videoapsekošanu (CCTV), kā arī sniegs pārbaudes videoierakstu.