Ziņas

KANALIZĀCIJAS AVĀRIJAS – KĀ TĀS RODAS UN KĀ NOVĒRST

Daudzi iedzīvotāji dzīvē saskarušies ar problēmu ar to, ka kanalizācija neiet prom. Kas kanalizācijas aizsprostiem var būt par iemeslu, kā rīkoties avārijas situācijā un kā kanalizācijas aizsprostus novērst nākotnē – skaidro kanalizācijas avārijas dienests “Ūdens Rīgai”

Lasīt vairāk

Turpinās daudzdzīvokļu dzīvojamo māju inženiertīklu nomaiņas darbi

SIA Ogres Namsaimnieks dalās ar savu pieredzi par aukstā un karstā ūdens apgādes un kanalizācijas tīklu nomaiņu sadarbībā ar SIA Ūdens Rīgai.

Publiskais iepirkums par inženiertīklu nomaiņu SIA Ogres Namsaimnieks pārvaldīšanā esošās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās tika izsludināts 2020.gada 9.aprīlī. Darbus veic iepirkuma uzvarētāja SIA Ūdens Rīgai, ar ko SIA Ogres Namsaimnieks 2020.gada 8.jūlijā noslēdza līgumu.


Lasīt vairāk

Uzņēmums SIA "Ūdens Rīgai" LTV 7 raidījumā "Biznesa pasaule"

Uzņēmuma SIA Ūdens Rīgai valdes loceklis Roberts Švānbergs raidījumā Biznesa pasaule. Sižeta tēmas: stāvvadu nomaiņas cenas, guļvadu nomaiņa, kanalizācijas tīrīšana, ēku tehniskā apkalpošana, kanalizācijas avārijas dienests.

Lasīt vairāk

ŪDENS RĪGAI: KVALITATĪVA CAURUĻU NOMAIŅA JŪSU MĀJĀ

Mājas inženierkomunikāciju kalpošanas laiks ir beidzies. Sakārto caurules un sadali remontdarbu izmaksas uz sešiem mēnešiem!

Lasīt vairāk

Lietus ūdens noteku tīrīšana

Lietus kanalizācijas stāvvadi un guļvadi ēku iekšpusē
Lasīt vairāk

Cauruļvadu skalošana ar augstspiediena iekārtu

Lai likvidētu dažādas nogūlsnes, tādas kā smiltis, taukus, koku lapas, korozijas, un citus apaugumus 
Lasīt vairāk

Laiks cauruļu nomaiņai padomju laika daudzdzīvokļu mājās

Uzņēmums Ūdens Rīgai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem piedāvā kvalitatīvu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas stāvvadu un guļvadu nomaiņu
Lasīt vairāk

Rīdzenieki pārmaksā tūkstošus eiro par cauruļvadu remontu.

Pārvaldnieks ir atsūtījis plānu par ūdens apgādes tīklu remontu nākamajam gadam, bet Jūs neapmierina būvdarbu izmaksas? Ir risinājums!
Lasīt vairāk
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)