Kanalizācijas avāriju dienests

Vēlaties kvalitatīvi atrisināt problēmu ar kanalizāciju vai operatīvi novērst avārijas situāciju? Mēs esam zvana attālumā! Tālr.: 28787007.

Lai nodrošinātu operatīvu Jūsu problēmas risinājumu "Ūdens Rīgai" operātors un avārijas brigāde ir gatavi pieņemt zvanu un izbraukt uz objektu 24 stundas diennaktī - bez brīvdienām. Mēs piedāvājam saviem klientiem drošu un kvalitatīvu radušās problēmas risinājumu. 

Mēs necepjam kūkas un neārstējam zobus, mēs - tīram trubas... Un tas mums labi padodās!

Iekšējo un ārējo kanalizācijas aizsprostu likvidēšana

Iekšējo un ārējo kanalizācijas aizsprostu likvdēšanaAizsprostu likvidēšanai tiek pielietoti dažādi instrumenti un iekārtas:

  • Hidrodinamiskā iekārta , kas ar spēcīgu 150 Bar un 65 L/min. ūdens strūklu caursit aizsprostu un izskalo tā saturu arā.
  • Mehāniskā motorspirāle ar dažādiem uzgaļiem, kura griežoties tiek ievadīta caurulē lai izvilktu, izurbtu, izzāģētu vai izspiestu aizsprostu, atkarībā no tā konsistences.
  • Rokas instrumenti un ierīces, tiek pielietoti izlietņu, podu, vannu un citu grūti aizsniedzamu vai trauslu santehnikas iekārtu aizsērējumu likvidēšanai.

Lietus ūdens noteku tīrīšana

Lietus ūdens noteku tīrīšana un skalosanaLietus kanalizācijas stāvvadi un guļvadi ēku iekšpusē kā arī lietus notekcaurules to ārpusē mēdz aizsprostoties ar sakritušām lapām, zariem un citiem atkritumiem kā rezūltātā var tikt appludināti dzīvokļi un citas nozīmīgas telpas. Mēs veicam šādu broblēmu likvidēšanu ar mūsdienīgām iekārtām iespējami minimālā laikā.

Lasīt tālāk ...

Cauruļvadu skalošana ar augstspiediena iekārtu

Cauruļvadu skalosana ar augstspiediena iekārtuLai likvidētu dažādas nogūlsnes, tādas kā smiltis, taukus, koku lapas, korozijas, un citus apaugumus "Ūdens Rīgai" pielieto ūdens augstspiediena iekārtu, kura ar spēcīgu spiedienu un speciāla uzgaļa palīdzību notīra no cauruļu sieniņām visus nelabumus un izskalo tos arā. Šī tehnoloģija ļauj likvidēt aizsprostu, izskalot nogulsnes fekālās un lietus kanalizācijas caurulēs nebojājot tās. Kanalizācijas tīrīšana ar hidrodinamisko iekārtu ir draudzīga videj, jo tajā netiek pielietotas ķīmiskās vielas.

Santehniķa pakalpojumi. Cauruļvadu remonts.

Santehniķā pakalpojumi. Cauruļvadu remonts.Uzņēmums "Ūdens Rīgai" veic iekšējo un arējo ūdens apgādes, kanalizācijas un apkures sistēmu montāžu, remontu un apkalpošanu. Tāpēc ja Jums ir nepieciešams nomainīt sifonu vai izbūvet 500 metrus ūdensvada maģistrāli - droši zvaniet mums, mēs to mākam un mēs ar to nodarbojamies ikdienā.

Profilaktiskā cauruļu skalošana

Profilaktiskā cauruļu skalošanaBūtiska nozīme ir arī profilaktiskai  kanalizācijas un lietus ūdens noteku cauruļu skalošanai. Uzaugumi, nogūlsnes, sabirušas lapas un zari nerodās vienā acu mirklī, tie veidojās pakāpeniski, līdz caurules iekšējais izmērs paliek pārāk mazs, lai nepieciešamā apjomā vadītu cauri lietus ūdeni kā arī sadzīves un fekālās kanalizācijas saturu. Tāpēc lai nepieļautu nepatīkamu situāciju, iesakām padomāt par to laicīgi.

Videoinspekcija

VideoinspekcijaLai noteiktu konkrētu cauruļvada bojājuma vietu un piemērotu nepieciešamo remonta veidu uzņēmuma "Ūdens Rīgai" speciālisti ieradīsies pie Jums un veiks caurules videoapsekošanu kā arī sniegs pārbaudes videoierakstu.

Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes(angļu val. "cookies")., lai nodrošinātu Jums ērtāku lietošanas pieredzi un pielāgotu saturu. Turpinot lietot šo lapu, Jūs apstiprināt sīkdatņu izmantošanu. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.